Aloes do picia - ranking

Aloes do picia - ranking

Aloes to roślina o drogocennych właściwościach odżywczych, które znane są ludzkości i wykorzystywane od wieków. W starożytności aloes stosowano między innymi do leczenia ran. Znane są także jego właściwości przeczyszczające czy wykazujące pozytywny wpływ na nasz wygląd. W dzisiejszych czasach roślinę tę wykorzystuje się wszechstronnie. Wskazuje się przede wszystkim na jej działanie nawilżające, antybakteryjne i przeciwzapalne. Znane jest także stosowanie aloesu w formie napoju. Na jakie suplementy warto zwrócić uwagę? Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem.

Jakie działanie ma aloes do picia?

Aloes w formie płynnej znajduje coraz szersze zastosowanie. Wykazano przede wszystkim jego korzystny wpływ na nasz układ pokarmowy. Aloes do picia polecany jest zwłaszcza osobom zmagającym się z chorobą jelita drażliwego lub też z wrzodami okrężnicy. Aloes w formie płynnej wpływa także na proces przemiany materii - niektóre osoby stosują ten napój w walce ze zbędnymi kilogramami. Roślina ta może okazać się również pomocna w zwalczaniu wzdęć, zaparć oraz problemów z wchłanianiem witamin i minerałów. Aloes do picia stosowany jest również w zwalczaniu grzybicy, poparzeń, zakażeń jamy ustnej, a także w przypadku trudno gojących się ran.

Oprócz właściwości leczniczych znany jest także pozytywny wpływ aloesu na nasz wygląd. Roślina ta stanowi kluczowy składnik wielu balsamów i kremów dostępnych obecnie na rynku. Aloes doskonale nawilża i tonizuje skórę - może okazać się również pomocny w walce z trądzikiem oraz łupieżem.

Aloes do picia - ranking najbardziej popularnych produktów na rynku

Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego produktu, zapoznaj się z naszym rankingiem. Przedstawiamy w nim najbardziej popularne obecnie na rynku suplementy, dzięki którym wzmocnisz swoje zdrowie i zadbasz o piękny wygląd.

1. Duo Aloes firmy DuoLife

To zdecydowanie najbardziej popularny na rynku aloes do picia. Produkt ten charakteryzuje bogaty skład, wywierający pozytywny wpływ na nasze zdrowie i urodę. Duo Aloes zawiera w swoim składzie nie tylko sok z aloesu, ale także miąższ z liści tej rośliny, oregano i miód wielokwiatowy. Regularne stosowanie tego produktu zapewnia szybkie i satysfakcjonujące efekty. Butelka o pojemności 750 ml kosztuje mniej więcej 100 zł.

2. Aloes firmy Alter Medica

Kolejny wart uwagi produkt to aloes firmy Alter Medica. Do jego produkcji używa się tylko i wyłącznie starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości liści aloesu. W skład tego produktu nie wchodzą żadne konserwanty, dzięki czemu możemy mieć pewność, że spożywamy całkowicie naturalny napój. Butelka o pojemności 1000 ml kosztuje około 30 zł.

aloes

3. Prima aloes firmy Laboratoria Natury

Dużą popularnością cieszy się również produkt o nazwie Prima aloes firmy Laboratoria Natury. Ma on postać delikatnego żelu, a do jego produkcji wykorzystuje się specjalną metodę, dzięki której możliwe jest zachowanie dużej ilości najbardziej istotnych właściwości aloesu. Butelka o pojemności 1000 ml kosztuje około 18 zł.

4. Aloelive firmy Laboratoria Natury

W naszym zestawieniu znalazł się jeszcze jeden produkt firmy Laboratoria Natury. Mowa o Aloelive, który pozyskiwany jest ze specjalnej odmiany aloesu, jaką jest Aloes barbadensis Miller. Dzięki wykorzystaniu do produkcji soku opatentowanej metody, produkt ten zachowuje więcej aktywnych substancji, co wiąże się oczywiście z większą ilości prozdrowotnych właściwości. Za butelkę 1000 ml trzeba zapłacić około 16 zł.

5. AloeVital firmy Oleofarm

Nasz ranking zamyka produkt o nazwie AloeVital, który pozyskiwany jest z miąższu liści aloesu. Ten naturalny sok wyróżnia się przede wszystkim wyrazistym zapachem oraz smakiem. Cena butelki o pojemności 1000 ml wynosi około 38 zł.

Sok z aloesu można kupić obecnie w każdej aptece, sklepie ze zdrową żywnością czy też na wielu internetowych witrynach oferujących suplementy diety. Przed zakupem danego produktu, warto szczególną uwagę zwrócić przede wszystkim na jego skład - ważne, aby nie zawierał on żadnych konserwantów i niepotrzebnych substancji.

Moda, zdrowie, uroda, informacje z kraju i ze świata, podróże. Zrelaksuj się z naszym portalem, bądź na bieząco z najnowszymi informacjami.

>> WSPÓŁPRACA <<

Jeżeli chcesz opublikować ciekawą treść, dać poznać swoją markę klientom, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że prócz artykułów dajemy możliwość umieszczenia banneru reklamowego w sekcjach naszego portalu. 

MAIL: kontakt@bagstyle.pl