Czas na relaks i na to, żeby o siebie zadbać – weekendowy wypad do spa

Czas na relaks i na to, żeby o siebie zadbać – weekendowy wypad do spa

Do spa na krótki urlop najlepiej pojechać we dwójkę lub całą rodziną. Efektywny wypoczynek dzięki szerokiej ofercie ośrodków spa pozwala naładować baterie i pozytywnie nastraja do życia. Gdy pojawiają się oznaki przemęczenia i nadmiernego stresu, warto zafundować sobie taki wyjazd.

Ile kosztuje weekend w spa? Jak go sfinansować?

Wyjazd do spa to dobra okazja do odpoczynku i zadbania o swoje ciało. Weekendowy wypad do hotelu ze spa jest świetnym pomysłem na prezent lub romantyczny weekend we dwoje. Można też na zabiegi dla ciała i umysłu wybrać się z przyjaciółką. Wybór miejsca nie jest łatwy, ponieważ wiele ośrodków wypoczynkowych i luksusowych hoteli w dużych miastach i poza nimi ma szeroką ofertę.

Jednym z wyznaczników może być cena pobytu w spa. W zależności od zakresu usług i oferowanego standardu, a także lokalizacji hotelu ceny wahają się od około 170 do około 600 złotych za dobę za osobę. Oznacza to, że cenę tę trzeba podwoić, jeśli planuje się weekendowy wypoczynek z partnerem, przyjaciółką lub jeśli wykupuje się pobyt w spa na prezent. Należy wziąć pod uwagę także ilość czasu spędzonego w takim miejscu. Ostatecznie koszt wypoczynku w spa przez dwa dni może wynieść od około 680 do 2400 złotych za dwudniowy pobyt dla dwóch osób.

Nie warto oszczędzać na sobie, a tym bardziej na zasłużonym odpoczynku. Dlatego kiedy tylko nadarzy się okazja, można wziąć szybką pożyczkę przez Internet i zafundować sobie relaks dla ciała i umysłu w spa. Najlepsi pożyczkodawcy, m.in. Moneyman.pl, oferują pieniądze nawet w 15 minut. Dodatkowo dają dostęp do kwoty, która wystarczy na pokrycie wszystkich kosztów wyjazdu i którą można spłacić w wygodnych ratach miesięcznych (w Moneyman.pl do 4000 złotych dla nowych i do 7000 złotych dla stałych klientów na maksymalnie 6 miesięcy).

Czego można oczekiwać po weekendzie w spa? Popularne oferty ośrodków odnowy

Oprócz noclegu w hotelu na wizytę w spa składają się zabiegi, wyżywienie, dostęp do jacuzzi, basenu, różnych rodzajów sauny, masaże i inne formy relaksu. Niektóre oferty mogą uwzględniać takie atrakcje jak grota solna czy kabina podczerwieni.

Wiele miejsc standardowo umożliwia masaże i kąpiele relaksujące. Warto zainteresować się masażem z olejkami eterycznymi, czekoladą, gorącymi kamieniami czy kąpielą w piwie. Weekend w spa to też dobra okazja, żeby wykonać zabiegi na twarz odpowiadające potrzebom cery.

Wiele hoteli posiadających ofertę spa daje możliwość także aktywnego spędzenia czasu, np. całą rodziną. W takich miejscach można wypożyczyć rowery lub inne pojazdy, poddać się zabiegom zdrowotnym w ramach fizjoterapii czy zapewnić rozrywkę dzieciom.

Moda, zdrowie, uroda, informacje z kraju i ze świata, podróże. Zrelaksuj się z naszym portalem, bądź na bieząco z najnowszymi informacjami.

>> WSPÓŁPRACA <<

Jeżeli chcesz opublikować ciekawą treść, dać poznać swoją markę klientom, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że prócz artykułów dajemy możliwość umieszczenia banneru reklamowego w sekcjach naszego portalu. 

MAIL: kontakt@bagstyle.pl