Jak pozbyć się z powierzchni lakieru drobinek smoły i asfaltu?

Jak pozbyć się z powierzchni lakieru drobinek smoły i asfaltu?

Osoby, które mają już pewne doświadczenie związane z dbaniem tak o lakier, jak i nadwozie, często potwierdzają, że największe zagrożenie czyha na nie w najbliższym otoczeniu. Nawierzchnia jezdni, bo właśnie o niej mowa, może zastawiać liczne pułapki. Nie brakuje na niej nie tylko drobinek kleju i asfaltu, ale również smoły oraz innych części składowych tak samej drogi, jak i jej pobocza. O tym, że drobinki takie są wyjątkowo niebezpieczne dla lakieru, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dla nikogo zaskoczeniem nie powinno też być to, że samo ich usuwanie może być wyjątkowo skomplikowanym zadaniem. Na szczęście, na rynku nie brakuje specjalistycznych środków chemicznych, w przypadku których można mieć pewność, że będą nam mieć pomoc. Jeden z nich jest oferowany przez firmę Prickbort.

Tar remover – próba definicji

Pojęcie tar remover jest stosunkowo nowe, osoby troszczące się o stan swojego auta przyznają jednak, że nie jest to wcale termin aż tak tajemniczy, jak mogłoby się to wydawać. Jest to środek, którego działanie opiera się na reakcji chemicznej, a nie na zastosowaniu materiału ściernego, jak ma to miejsce choćby w przypadku pasty polerskiej. W praktyce oznacza to, że tar remover posiada w swoim składzie określone substancje aktywne. Mikrocząsteczki w nich zawarte są w stanie nie tylko rozbić, ale i usunąć nawet te zanieczyszczenia, które utrzymują się już od dłuższego czasu.

Osoby, które sięgają po tar remover są zaskoczone tym, że środki takie jak Prickbort opinie zbierają wyjątkowo dobre. Czy jednak może być inaczej, skoro mamy do czynienia z rozwiązaniami, które używa się szybko i z łatwością i które rzeczywiście są w stanie zagwarantować satysfakcjonujący efekt końcowy? Oczywiście, jeszcze przed zakupem należy mieć świadomość, że rezultaty nie zawsze zadowalają. Jeśli chcemy się nimi cieszyć, musimy wykorzystywać produkt dokładnie tak, jak zalecił nam to jego producent.

smoła

Prickbort – to warto wiedzieć

Szybkie usuwanie tak smoły, jak i kleju z karoserii samochodu to jedno z najważniejszych zadań, jakie stawia się przed tar removerami. Nie wszystkie radzą sobie z nim tak samo dobrze, jeśli jednak odwiedzimy Prickbort sklep opinie na temat tego środka nie pozostawią wątpliwości, co do tego, że można na niego liczyć. Szybkość działania nie jest zresztą wcale jego jedyną zaletą. Nie mniej istotne jest to, że preparat przez długi czas utrzymuje się na czyszczonej powierzchni, a do tego jest bezpieczny nie tylko dla lakieru, ale i elementów plastikowych.

Jak już wspomniano, o sukcesie decyduje w dużym stopniu sposób użycia preparatu. Tu warte podkreślenia jest to, że nie jest on wcale skomplikowany. Należy więc pamiętać przede wszystkim o tym, że powinien być on stosowany na lakier umyty i suchy, jeśli zaś mamy elementy pokryte stosunkowo nowym lakierem, w niewidocznym dla oka miejscu dobrze jest sprawdzić, czy preparat nie pozostawia nieestetycznych śladów. Powierzchnia, na którą aplikowany jest środek, nie powinna być nagrzana, po spryskaniu powierzchni dobrze jest przy tym pozostawić preparat na kilka minut i dopiero potem spłukać.

Moda, zdrowie, uroda, informacje z kraju i ze świata, podróże. Zrelaksuj się z naszym portalem, bądź na bieząco z najnowszymi informacjami.

>> WSPÓŁPRACA <<

Jeżeli chcesz opublikować ciekawą treść, dać poznać swoją markę klientom, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że prócz artykułów dajemy możliwość umieszczenia banneru reklamowego w sekcjach naszego portalu. 

MAIL: kontakt@bagstyle.pl