Kokardy, perły i duże kieszenie – dodatki prosto z wybiegu

Kokardy, perły i duże kieszenie – dodatki prosto z wybiegu

Dobrze dobrane dodatki mogą zdziałać cuda. W kilka minut z prostego, klasycznego ubioru wyczarują zaskakującą stylizację, godną największych gwiazd. Coco Chanel, ikona światowej mody, dobrze wiedziała, jaka siła drzemie w akcesoriach, mawiając, że jeśli chcesz być wyjątkowy, musisz zawsze się wyróżniać.

To ona jako pierwsza zamieniła drogocenne kamienie na sztuczne perły, a naszyjnik z nich stał się jej znakiem rozpoznawczym. W tym sezonie te pozorne klejnoty są wszędzie, ale nie w formie biżuterii, tylko jako dodatek: misterna ozdoba ubrania, znaczący detal zdobiący kołnierzyki koszul, swetry, żakiety i sukienki aż po buty – wymienia Monika Przypkowska, stylistka „Avanti”

Tej jesieni warto zwrócić uwagę na inne, bardzo modne dodatki: duże kieszenie i fikuśne kokardy. Ogromne kieszenie to praktyczne zdobienie, które upodobało sobie w tym sezonie wielu projektantów. Królują naszyte na zewnątrz płaszcza, kurtki, marynarki, ale także nieśmiało powracają w znanej formie – na spodniach bojówkach. Uroczy dodatek w postaci kokardy można wykorzystać w dowolnej formie. Duża, kolorowa kokarda zawiązana pod szyją i wyłożona na poły żakietu sprawdzi się jako przełamanie biurowego, klasycznego stroju.

Wybieg modowy

Te i więcej wyszukanych propozycji dla prawdziwych łowczyń stylu znajdziesz w październikowym numerze magazynu „Avanti”

„Avanti" ­to praktyczny przewodnik dla nowoczesnych i modnych kobiet po najnowszych trendach, ofertach znanych marek odzieżowych i aktualnych kolekcjach ze światowych wybiegów. Można w nim znaleźć wskazówki dotyczące urody i stylu, a także recenzje produktów i zabiegów kosmetycznych. Przedstawia ubrania na każdą kieszeń, informacje o dostępnych wyprzedażach oraz pomaga w planowaniu zakupów i budżetu. Planuj zakupy z „Avanti"!

Moda, zdrowie, uroda, informacje z kraju i ze świata, podróże. Zrelaksuj się z naszym portalem, bądź na bieząco z najnowszymi informacjami.

>> WSPÓŁPRACA <<

Jeżeli chcesz opublikować ciekawą treść, dać poznać swoją markę klientom, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że prócz artykułów dajemy możliwość umieszczenia banneru reklamowego w sekcjach naszego portalu. 

MAIL: kontakt@bagstyle.pl