Kosmetyki samochodowe Espuma - skuteczność i bezpieczeństwo w jednym

Kosmetyki samochodowe Espuma - skuteczność i bezpieczeństwo w jednym

Nasze samochody codziennie są narażone na wiele negatywnych czynników. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio zadbać nie tylko o to, co mają pod maską, ale też o to, co jest widoczne na pierwszy rzut oka. Na felgach osadza się największa ilość zanieczyszczeń, dlatego mycie ich jest często procesem wieloetapowym. Kosmetyki Espuma to sprawdzone produkty, które ułatwią Ci utrzymanie samochodu w nienagannej czystości. 

Jakie produkty Espuma wybrać? 

Największą popularnością wśród miłośników motoryzacji cieszy się bezkwasowy płyn do felg. Sklep Motogo oferuje wiele produktów, które doskonale poradzą sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami. Jednym z nich jest właśnie płyn Espuma, który świetnie sprawdza się zarówno do felg aluminiowych, jak i stalowych. Produkt ten mimo swojej siły, jest w pełni bezpieczny dla lakieru, dzięki czemu aplikacja jest bardzo wygodna i łatwa. Jego zdecydowanym plusem jest również to, że nie posiada nieprzyjemnego zapachu. Ważne jest to, aby przed użyciem sprawdzić, jakie są rekomendowane proporcje. Mimo tego, że płyn jest bezpieczny, stężenie nie powinno być zbyt mocne, zwłaszcza jeśli używamy go na aluminium czy inne stopy metali. 

kosmetyki Espuma

Najlepszy kosmetyk Espuma? Piana aktywna! 

Nie da się ukryć, że wśród najczęściej wybieranych produktów tej marki znajduje się aktywna piana, która używana jest do wstępnego mycia. Dzięki temu można w szybki i łatwy sposób usunąć brud zalegający na pojeździe. Polecamy ten środek głównie z trzech powodów: jest wydajny, skuteczny i przede wszystkim bezpieczny dla tworzyw sztucznych, jak np. gumy, lakieru czy szkła. Kosmetyki samochodowe Espuma od lat cieszą się popularnością - to sprawdzone produkty, które pozwolą Ci utrzymać samochód w czystości, nawet po wymagającej trasie w deszczu i błocie. 

Coś dla opon 

W sklepie Motogo, oprócz płynów i pian do czyszczenia samochodów, można znaleźć również produkty do mycia gumowych powierzchni. Oczywiście chodzi tu przede wszystkim o opony, ale nie tylko. Jeśli chcesz, aby Twój samochód doskonale się prezentował, trzeba zadbać o każdy szczegół. W oponach zwracamy przede wszystkim uwagę na ich przyczepność i bieżnik, ale nie da się ukryć, że czysta czerń gumy daje świetny efekt. Czasem już po pierwszej przejażdżce opony matowieją, dlatego dobrze od czasu do czasu zadbać o ich nabłyszczenie. Sprawdzi się tutaj zarówno uniwersalny płyn Espuma, jak i dressing do opon. Używając tego typu produktów nie tylko zwiększamy atrakcyjność pojazdu, ale też zmniejszamy podatność gumowych powierzchni na uszkodzenia i brud. 

Zapewne każdy miłośnik czterech kółek słyszał o produktach marki Espuma. Jeśli chodzi o pielęgnację samochodów, to najważniejszym czynnikiem jest tutaj bezpieczeństwo. Środki powinny z jednej strony być skuteczne, ale też nie stwarzać zagrożenia dla lakieru. Dlatego też przed każdym użyciem, należy zapoznać się z informacjami o tym, jakie proporcje będą odpowiednie. W sklepie Motogo.pl znajdziesz wiele produktów, dzięki którym Twój samochód znów będzie wyglądać jak nowy. 

Moda, zdrowie, uroda, informacje z kraju i ze świata, podróże. Zrelaksuj się z naszym portalem, bądź na bieząco z najnowszymi informacjami.

>> WSPÓŁPRACA <<

Jeżeli chcesz opublikować ciekawą treść, dać poznać swoją markę klientom, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że prócz artykułów dajemy możliwość umieszczenia banneru reklamowego w sekcjach naszego portalu. 

MAIL: kontakt@bagstyle.pl