Lubisz zagraniczne wojaże? Samsung s9 i s9+ porównanie dla podróżujących!

Lubisz zagraniczne wojaże? Samsung s9 i s9+ porównanie dla podróżujących!

Zagraniczne wycieczki rządzą się swoimi prawami: o każdej porze dnia i nocy jesteśmy świadkami czegoś, co warto uwiecznić na zdjęciach, a po dniu pełnym wrażeń pragniemy wypocząć przy dobrej muzyce lub przy interesującym filmie. Ponieważ w dalekie podróże wybieramy się zwykle samolotem, liczba rzeczy, które ze sobą zabieramy, jest mocno ograniczona. Warto pomyśleć o zaopatrzeniu się w smartfon, który sprosta wszystkim naszym oczekiwaniom, stając się przenośnym centrum rozrywki i aparatem w jednym.

Samsung s9 i s9+ – smartfony dla wymagających turystów

Nowa oferta firmy Samsung to modele dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających nabywców. Tym, co szczególnie kusi, jest nowoczesny aparat fotograficzny, który gwarantuje wykonywanie doskonałych jakościowo zdjęć, bez względu na porę dnia i poziom oświetlenia obiektu lub przestrzeni. Jak to możliwe? Działanie nowego aparatu opiera się na zasadach działania ludzkiego oka. Dwuprzysłonowy obiektyw automatycznie dopasowuje się do warunków oświetleniowych. Co to oznacza w praktyce? Będziemy mogli uwiecznić na zdjęciach zarówno zalaną słońcem plażę, jak i wieczorną starówkę tonącą w półmroku – i oba zdjęcia będą świetne! Przedni aparat dodatkowo ma funkcję robienia selfie z rozmytym tłem, dzięki czemu zdjęcia portretowe, które robimy sobie podczas wyjazdu, mogą przyjąć bardziej artystyczną formę. Czy to nie wspaniałe? Fotografując się na tle zabytkowej budowli, możemy ująć ją na dalszym planie, ale kiedy robimy sobie zdjęcie na tle zatłoczonego kurortu, z łatwością zamażemy majaczące nam za plecami sylwetki turystów! Samsung s9 i s9+ – porównanie obu modeli wykazuje jedną zasadniczą różnicę: tylko model plus posiada z tyłu podwójny aparat fotograficzny. 

Samsung Galaxy s9 i s9+ to smartfony, które posiadają o wiele więcej interesujących, przydatnych w czasie podróży funkcji. Jedną z nich jest inteligentne oprogramowanie aparatu Bixby Vision 2.0, które automatycznie tłumaczy teksty w języku obcym. Nawet jeśli nie znamy angielskiego, możemy bez stresu podróżować po całym świecie – wystarczy, że nakierujemy obiektyw aparatu na przedmiot zawierający obcojęzyczny tekst, a urządzenie natychmiast poda nam tłumaczenie! 

Jesteś turystką na diecie? Nowe modele Samsunga z pewnością cię zainteresują. To samo inteligentne oprogramowanie aparatu oszacuje dla ciebie kaloryczność wybranej potrawy! Obliczenia nie są dokładne, ale z pewnością pomogą zachować umiar podczas poznawania obcej sztuki kulinarnej. 

Telefony Samsung s9 i s9+ wyposażone są także w głośniki dające wysokiej klasy, czyste dźwięki. Dzięki temu słuchanie muzyki na telefonie staje się prawdziwą przyjemnością. Ulubione utwory umilą ci wycieczkę albo pomogą zrelaksować się po pełnym wrażeń dniu. 

Samsung s9 i s9+ porównanie możliwości

Oba smartfony mają wiele rewolucyjnych funkcji. Są także bardzo podobne wizualnie. Czy zatem istnieją między nimi jakieś różnice, poza wspomnianym już dodatkowym aparatem w modelu s9+? Model z plusem jest troszkę większy, jego ekran ma 6,2 cala, podczas gdy Samsung Galaxy s9 ma powierzchnię ekranu 5,8 cala. Posiada też mocniejszą baterię i więcej pamięci operacyjnej. Bez względu na to, który model wybierzesz, na pewno będzie ci on dzielnie towarzyszyć podczas twoich wojaży po świecie i nie zawiedzie cię jakością zdjęć, muzyki oraz przydatnością i pomysłowością funkcji dodatkowych. 

 

Materiał zewnętrzny

Moda, zdrowie, uroda, informacje z kraju i ze świata, podróże. Zrelaksuj się z naszym portalem, bądź na bieząco z najnowszymi informacjami.

>> WSPÓŁPRACA <<

Jeżeli chcesz opublikować ciekawą treść, dać poznać swoją markę klientom, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że prócz artykułów dajemy możliwość umieszczenia banneru reklamowego w sekcjach naszego portalu. 

MAIL: kontakt@bagstyle.pl

 

Warto zobaczyć