Najlepsze filmy Netflix Original

Najlepsze filmy Netflix Original

Szukasz rozrywki na wieczór? A może chciałbyś nadrobić filmowe zaległości na Netflix. Filmy wyprodukowane przez Netflix specjalnie na potrzeby platformy są świetnymi pozycjami wśród biblioteki filmów. Dostępne są one jedynie na platformie Netflix. Z roku na rok produkcje te są coraz lepsze, a obsada coraz bardziej imponująca.

Netflix to jedna z najpopularniejszych i największych platform VOD na świecie. Jej największym konkurentem jest HBO GO. Zarówno Netflix jak i HBO GO za niewielką opłatą udostępniają swoją bibliotekę filmów i seriali, która jest bardzo pokaźna. Opłata za dostęp do filmów jest pobierana miesięcznie. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego rozwiązania możesz skorzystać z bezpłatnego miesiąca próbnego, które oferują obie platformy. Codziennie pojawiają się tam nowe ciekawe filmy oraz odcinki seriali. Wiele z nich zostały wyprodukowane na zlecenie Netflix i są dostępne jedynie w tym miejscu. Często już chwilę po premierze stają się światowymi hitami.

Najpopularniejsze filmy wyprodukowane specjalnie dla Netflix

Naszą pierwszą propozycją filmową jest “Opiekun”. W roli głównej występuje Paul Rodd. Wciela się on w rolę tytułowego opiekuna, który chce przepracować traumę związaną z utratą ukochanego dziecka, dlatego decyduje się na pomoc osobie niepełnosprawnej. Jego pierwszym klientem jest nastolatek o imieniu Trevor, który cierpi na nieuleczalną dystrofię mięśniową. Dziwna para szybko odnajduje wspólny język i postanawia wyruszyć w podróż szlakiem żenujących atrakcji turystycznych po Stanach Zjednoczonych. Film ten, można śmiało zestawić z francuskim obrazem “Nietykalnych”. Znajdziemy tutaj tyle samo wzruszeń i wybuchów śmiechu co ze francuskiej produkcji.

Kolejną propozycją jest “Król Polki”. Jest to szalon komedia, w roli głównej występuje Jack Black, który wciela się w rolę Polaka o imieniu Jan Lean. Jan zupełnie nieświadomie zbudował wielką piramidę finansową w Stanach Zjednoczonych. Przez to pozbawił wiele osób wszystkich oszczędności życiowych. Jego celem jest rozpropagowanie Polki na terenie USA.

Ostatnim hitem Netflixa jest film “Zabójczy Rejs”. W rolach głównych występują Jennifer Aniston i Adam Sandler. Film warto zobaczyć nie tylko ze względu na ciekawą obsadę. Znajdziemy w nim wiele czarnego humoru oraz akcji. Małżeństwo wyrusza w wielką podróż, podczas której są świadkami morderstwa na statku. Stają się głównymi podejrzanymi. Film bardzo nawiązuje do twórczości Agathy Christie. Więcej na temat tego filmu znajdziesz tutaj: https://kino.pinbook.pl/komedia/zabojczy-rejs-online

Moda, zdrowie, uroda, informacje z kraju i ze świata, podróże. Zrelaksuj się z naszym portalem, bądź na bieząco z najnowszymi informacjami.

>> WSPÓŁPRACA <<

Jeżeli chcesz opublikować ciekawą treść, dać poznać swoją markę klientom, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że prócz artykułów dajemy możliwość umieszczenia banneru reklamowego w sekcjach naszego portalu. 

MAIL: kontakt@bagstyle.pl