Nasiona marihuany Blueberry

Nasiona marihuany Blueberry

Marihuana to susz konopi indyjskiej – niezwykłej rośliny, która towarzyszy człowiekowi już od bardzo dawna. Jest ona znana głównie ze swojego działania psychoaktywnego, a także właściwości medycznych. Czym charakteryzuje się odmiana marihuany o nazwie Blueberry? Gdzie można je kupić i czy jest to legalne?

Jak działa marihuana?

Marihuana zawiera związek chemiczny o nazwie tetrahydrokannabinol (w skrócie THS). Po zapaleniu suszu konopi, u człowieka dochodzi do zmiany percepcji czasu i odległości, a także obrazu ciała. Występuje u niego dobre samopoczucie, euforia, wyższa samoocena, odprężenie, spadek samokontroli, uczucie wyostrzenia zmysłów, wielomówność oraz wesołość. Marihuana jest znana również ze swoich właściwości leczniczych. Potrafi ona złagodzić objawy jaskry oraz bóle związane ze stwardnieniem rozsianym, a także pobudzić apetyt u osób chorych na AIDS. Wspomaga również organizm w walce z nowotworem i pomaga w znoszeniu złego samopoczucia podczas chemioterapii. Co więcej, może również pomóc w leczeniu glejaka wielopostaciowego. Działa też terapeutycznie w przypadku epilepsji, miażdżycy, czy cukrzycy.

Blueberry – marihuana o wyjątkowym smaku

Odmiana marihuany nazywana Blueberry powstała w późnych 70-tych ubiegłego wieku. W przeważającej części znajduje się w niej Indica, w której skład wchodzą geny Afghani, Thai i Purple Thai. To właśnie powstanie Blueberry zapoczątkowało trend w hybrydyzacji konopi. W okresie kwitnienia, które trwa jedynie 8-10 tygodni, odmiana wytwarza duże i gęste kwiaty. Nazwa Blueberry nie jest przypadkowa. Jest to odmiana, która posiada wyjątkowy odcień dojrzałych topów. Są one fioletowo-purpurowe, a czasem wpadają w odcienie czerwieni. Jest to zależne od kolekcji oraz końcowej pielęgnacji. Na kolor ma również wpływ powietrza. Chłodniejsze wzmaga odcień Blueberry. Szczep Blueberry nie jest zbyt wysoki i osiąga przeważnie około 100-130cm wysokości. W warunkach indoor tworzy około 300-400g/m2, potrzebując przy tym około 80-90 dni kolekcjonowania. Istotną cechą marihuany Blueberry jest jej jagodowy, słodki smak oraz owocowy aromat. Odmiana odznacza się dużą zawartością THC. Jej moc jest wysoka i wynosi około 20%. Blueberry gwarantuje długotrwałe i euforyczne oraz relaksujące działanie. Po odpowiednim curingu Blueberry zachowuje długo przydatność do użycia. Te wszystkie cechy sprawiają, że ta odmiana cieszy się dużą popularnością. O tym, że odmiana Blueberry została docenia świadczy fakt, że zdobyła dwie nagrody na konkursach Cannabis: 1 miejsce na High Time Cannabis Cup 2000 oraz 3 miejsce na High Time Cannabis Cup 2001. Marihuana Blueberry może być stosowana medycznie. Pomaga w walce ze stresem, bólem i bezsennością.

nasiona marihuany Blueberry

Czy zakup nasion konopi jest legalny?

W Polsce, jak również w większości innych krajów Unii Europejskiej, marihuana jest nielegalna. Oznacza to, że za sprzedaż, a także posiadanie suszu konopnego grozi kara pozbawienia wolności. Wobec tego pewną wątpliwość może budzić kupowanie nasion konopi indyjskiej. Warto jednak podkreślić, że nasiona konopi indyjskiej same w sobie nie posiadają żadnych substancji narkotycznych, w związku z tym ich posiadanie oraz sprzedaż jest całkowicie legalna. Nasiona marihuany są sprzedawane w celach kolekcjonerskich. 

Gdzie można kupić nasiona Blueberry?

GanjaFarmer to zaufany sklep internetowy, w którym znajdziesz bardzo duży wybór nasion konopi indyjskiej. Są one świeże, silne oraz zdrowe. Wśród nich znajdziesz również odmianę Blueberry. Sklep GanjaFarmer cieszy się uznaniem oraz zaufaniem swoich klientów. Więcej na ganjafarmer.com.pl.

Moda, zdrowie, uroda, informacje z kraju i ze świata, podróże. Zrelaksuj się z naszym portalem, bądź na bieząco z najnowszymi informacjami.

>> WSPÓŁPRACA <<

Jeżeli chcesz opublikować ciekawą treść, dać poznać swoją markę klientom, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że prócz artykułów dajemy możliwość umieszczenia banneru reklamowego w sekcjach naszego portalu. 

MAIL: kontakt@bagstyle.pl