Wybielanie zębów - sposób na piękny uśmiech

Wybielanie zębów - sposób na piękny uśmiech

Obecnie wybielanie zębów jest nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Istnieje wiele metod, które pozwalają uzyskać śnieżnobiały efekt. Warto jednak zapoznać się z tym, jak wygląda ten proces i czy jest dla nas odpowiedni.

Nad poprawieniem wyglądu swojego uśmiechu zastanawia się wiele osób, ale nie każdy wie, na czym to tak naprawdę polega. Coraz częściej pojawiają się różnego rodzaju domowe sposoby na wybielanie zębów, jednak nie zawsze przynoszą zadowalające efekty. Kiedy i jak warto zdecydować się na zabieg wybielania?

Co nam daje wybielanie zębów?

Piękny uśmiech to podstawa dobrego pierwszego wrażenia. Kawa, czerwone wino, papierosy sprawiają, że na zębach powstają przebarwienia, które ciężko jest usunąć poprzez zwykłe szczotkowanie. Wtedy warto zastanowić się nad profesjonalnym zabiegiem, który usunie te niedoskonałości.

Tego typu wybielanie w gabinecie stomatologicznym skutecznie:

  • usuwa plamy powstałe na zębach,
  • rozjaśnia zęby do kilku odcieni,
  • zapobiega powstawaniu nadmiernych podrażnień.

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest dużo bardziej skuteczne i bezpieczne, ponieważ dentysta ocenia stan zdrowia jamy ustnej, a także oczyszcza zęby przed zabiegiem.

Wybielanie zębów w Krakowie

Dostępnych jest wiele profesjonalnych metod, które mają pomóc nam w uzyskaniu idealnie białego uśmiechu. Innowacją w tej dziedzinie jest system Prevdent stosowany w ramach wybielania zębów przez cdcstomatologia.pl. Jego wyjątkowość polega na tym, że nie tylko skutecznie wybiela zęby, ale remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Jest to specjalny żel, który nakłada się na zęby, a następnie poddaje promieniom lampy. Zdecydowanym plusem jest to, że cały zabieg trwa ok. 1,5 godziny.

Wygodnym sposobem na wybielanie zębów jest również metoda nakładkowa. Pacjent po wcześniejszej konsultacji ze stomatologiem otrzymuje indywidualnie dobrane nakładki, które zakłada na noc. Taka metoda pozwala wybielić zęby w ciągu kilku dni i jest bezpieczna.

Jak widać metody wybielania zębów zmieniły się w ciągu kilku lat. Obecnie są bardziej skuteczne i bezpieczne, a hollywoodzki uśmiech stał się dostępny również dla Ciebie.

wybielanie zębów

Wybielanie zębów - o czym warto pomyśleć przed zabiegiem?

Jeśli skusiła Cię wizja efektów jakie przynosi wybielanie zębów, powinieneś zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim musisz zadbać o stan zdrowia jamy ustnej. Wybielanie nie powinno być przeprowadzone na zębach, w których są ubytki próchnicowe lub obnażone szyjki i korzenie. Bardzo ważne jest tutaj przeprowadzenie konsultacji ze stomatologiem, który dokładnie poinformuje Cię o potencjalnych przeciwwskazaniach.

Pamiętaj również, że skuteczność zabiegu zależy w dużej mierze od Ciebie. Sposób pielęgnacji zębów i stosowanie się do zaleceń lekarza, to jedne z najważniejszych czynników sprawiających, że Twój uśmiech będzie bielszy. Istnieje określenie “biała dieta”, które mówi o tym, czego powinno się unikać po zabiegu wybielania zębów. Zwróć uwagę, żeby przez kilka dni nie jeść produktów, które mogą barwić tj. buraki, kawa, czerwone wino. Warto wtedy również zrezygnować z palenia tytoniu. 

Moda, zdrowie, uroda, informacje z kraju i ze świata, podróże. Zrelaksuj się z naszym portalem, bądź na bieząco z najnowszymi informacjami.

>> WSPÓŁPRACA <<

Jeżeli chcesz opublikować ciekawą treść, dać poznać swoją markę klientom, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że prócz artykułów dajemy możliwość umieszczenia banneru reklamowego w sekcjach naszego portalu. 

MAIL: kontakt@bagstyle.pl