Atelokolagen Linerase - rewelacyjny, naturalny efekt odmłodzenia

Atelokolagen Linerase - rewelacyjny, naturalny efekt odmłodzenia

Atelokolagen Linerase to preparat intensywnie stymulujący skórę do produkcji kolagenu typu III, który odpowiada za jej młody wygląd, poprzez utrzymanie jędrności i sprężystości. Dzięki temu stymulatorowi skóra staje się mniej podatna na zmarszczki i nie wiotczeje. Ponadto, atelokolagen jest podawany w terapii blizn zanikowych i potrądzikowych, a także rozstępów. Nie jest to wypełniacz, ale preparat preparat rewitalizujący skórę, który daje naturalny efekt odmłodzenia. Sprawdź jak wygląda zabieg z użyciem atelokolagenu Linerase i przekonaj się o jego rewelacyjnym działaniu!

Jak działa atelokolagen Linerase?

Wraz z wiekiem zmniejsza się poziom kolagenu w skórze. To bardzo niekorzystny proces, który skutkuje stopniowym pogorszeniem wyglądu skóry. To właśnie włókna kolagenowe odpowiadają za młodość skóry. Kolagen typu II stanowi około 20% włóknistej podpory skóry, który zapewnia jej sprężystość, jędrność, ale też gładkość. Niestety już po skończeniu mniej więcej 25 lat ilość kolagenu z każdym rokiem maleje o około 1,5 %. Medycyna estetyczna oferuje obecnie szereg zabiegów przeciwdziałającym widoczności tego procesu. Nie trzeba jednak wcale sięgać po najbardziej radykalne, chirurgiczne metody, aby poprawić wygląd skóry. Atelokolagen Linerase to idealne rozwiązanie dla osób, które jak najdłużej chcą cieszyć się elastyczną i gładką skórą bez defektów.

Jest to produkt stymulujący produkcję nowych fibroblastów, które z kolei zwiększają produkcję kolagenu typu III. Atelokolagen zastosowany w produkcie Linerase to pochodna kolagenu typu I, która jest całkowicie bezpieczna. Przedrostek “atelo” wskazuje na to, że w procesie produkcji preparatu usunięto z niego struktury telopeptydy. Nowoczesny atelokolagen nie powoduje alergii ani uczuleń. Preparat jest podawany śródskórnie, dzięki czemu skutecznie i natychmiastowo aktywizuje komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu.Więcej informacji na https://klinikamurano.com/oferta_atelokolagen-linerase_278.html

Przebieg zabiegu

Lekarz podaje preparat krótką igłą w odstępach co ok. 2-3 centymetry. Należy spodziewać się 40-50 wkłuć. Podczas zabiegu ból nie jest jednak silnie odczuwalny, gdyż przedtem podawany jest środek znieczulający. Po dokonaniu wkłuć specjalista dokładnie przemasowuje skórę. Cały zabieg trwa około 30 minut.

Atelokolagen

Wskazania do zabiegów z atelokolagenem Linerase:

- wiotka skóra twarzy, szyi i dekoltu, a także dłoni,

- drobne zmarszczki wokół oczu oraz ust,

- zmarszczki na szyi i dekolcie,

- żylaste, kościste dłonie,

- blizny zanikowe i potrądzikowe,

- rozstępy.

Efekty działania Linerase:

- pogrubienie i zagęszczenie skóry,

- zwiększenie jędrności i elastyczności skóry,

- wygładzenie zmarszczek,

- wyrównany koloryt skóry,

- regeneracja skóry w miejscach blizn,

- odmłodzenie dłoni,

- redukcja rozstępów.

Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od wieku i wyglądu skóry, zalecana jest seria zabiegów - u pacjentów po 40. roku życia 2-4 zabiegi w odstępach co około 14 dni, natomiast u młodszych wystarczy 1 zabieg co 3-6 miesięcy. Rezultaty terapii z atelokolagenem Linerase utrzymują się około 12 miesięcy. Po tym czasie można zastosować terapię podtrzymującą. W przypadku regeneracji blizn można mówić o trwałych efektach.

Przeciwwskazania do zabiegu:

- ciąża i karmienie piersią,

- choroby autoimmunologiczne,

- choroby nowotworowe,

- opryszczka, infekcje i stany zapalne skóry (w miejscu podania preparatu).

Moda, zdrowie, uroda, informacje z kraju i ze świata, podróże. Zrelaksuj się z naszym portalem, bądź na bieząco z najnowszymi informacjami.

>> WSPÓŁPRACA <<

Jeżeli chcesz opublikować ciekawą treść, dać poznać swoją markę klientom, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że prócz artykułów dajemy możliwość umieszczenia banneru reklamowego w sekcjach naszego portalu. 

MAIL: kontakt@bagstyle.pl